© 2017 - INOIX bir Projera Group Markasıdır.

DANIŞMANLIK

BLOK ZİNCİRİ TEKNOLOJİLERİ
ICO (INITIAL COIN OFFERING)
AKILLI KONTRAT GELİŞTİRMELERİ
KAOS MÜHENDİSLİĞİ

Ethereum'un belki de blok zinciri alanına kattığı en büyük yeniliklerden biri akıllı kontratlar ve 'Turing Complete' dili Solidity'dir. Ancak EVM (Ethereum Virtual Machine) üzerinde uygulama geliştirmek klasik uygulama geliştirme yöntemlerine göre çok farklı kısıt ve problemleri içerisinde barındırır. Örneğin veri saklama yöntemleri, kod optimizasyonu ve canlı sistemdeki kontrat versiyonu yönetimleri gibi sorunlar geri dönüşü mümkün olmayan hatalara, güvenlik açıklarına ve maddi zararlara sebep olabilir. Bu hataları canlı ortamda defalarca yaşamış ekibimiz, sizlere yardım ederek bu hatalardan sakınmanıza ve tüm test, adaptasyon ve versiyonlama süreçlerinizi sağlıklı bir şekilde yaşamanıza yardımcı olur.

Merkeziyetsiz ve dağıtık sistemler hiç bir zaman stabil bir şekilde çalışamaz. Ne yaparsanız yapın karmaşık sistemlerde hata oluşmasının önüne geçmeniz gerçekten çok zordur. Ancak bu durumda hızlı kurtarma senaryolarınızın olması, veri kaybı yaşamamanızı ve müşterilerinizin sorun yaşamamalarını sağlar. Kaos mühendisliği konusunda gerçek hayat tecrübesi olan ekibimiz kurduğunuz mimarinizi inceleyerek kontrollü deneyler yapmanıza ve felaket senaryolarını en az riskle atlatmanıza yardım olacaktır. 

Kitle fonlama yöntemleriyle firmaların ve girişimcilerin blok zinciri ve kripto para ekosistemine girmelerine yardımcı oluyoruz.  Bu alanda çalıma yapmak isteyen kişi ve firmaların 'white paper' adı verilen dokümantasyonlarını hazırlamalarına, uygulamalarının mimarilerini tasarlamalarına ve ERC20 uyumlu token'larının satışlarını yapabilecekleri Ethereum akıllı kontratlarını hazırlamalarına ya da hazır kontratlarının güvenlik denetlemelerini yapmalarına yardımcı oluyoruz.

Blok zinciri teknolojisinin bir çok farklı uygulaması var. Bu durum biraz kafa karıştırıcı olabilir, örneğin blok zinciri dediğimiz zaman aklınıza sadece Bitcoin ya da kripto paralar geliyor olabilir ya da sadece para takası için kullanıldığını düşünebilirsiniz. İşte bu noktada Inoix olarak kafanızdaki bu karmaşayı çözerek işinize ve alanınıza en uygun teknolojiyi seçmenize yardımcı olarak uçtan uca entegre olmanızı sağlamayı ve bu teknolojileri iş süreçlerinize en doğru şekilde entegre etmeniz için gereken planlama ve geliştirme süreçleri konusunda yardımcı olmak istiyoruz.