© 2017 - INOIX bir Projera Group Markasıdır.

EĞİTİM

BLOK ZİNCİRİ TEMELLERİ VE UYGULAMALARI
ETHEREUM & SOLIDITY - Giriş

Ethereum'un blok zinciri alanına kattığı akıllı kontratları yazabilmek için Solidity dilini ve EVM'i (Ethereum Virtual Machine) çok iyi bilmeniz gerekiyor. Bu eğitimde; Ethereum konsensus mekanizmalarından ve GHOST protokolünden, EVM'in dahice tasarlanmış dehlizlerinden ve 'Turing Complete' bir dil olan Solidity kullanarak uygulama geliştirme yöntemlerinden bahsediyoruz. Bunları yaparken tabi ki akıllı kontratlar yazarak tüm platformu keşfediyoruz.

Eğer akıllı kontratların nasıl tasarlandığını ve dilin detaylarını öğrenmek istiyorsanız bu eğitim tam size göre.

Firmalara ve teknik olmayan yöneticilerine blok zincirinin avantajlarını ve dezavantajlarını anlatıyoruz. Blok zincirinin tarihi değiştirecek bir teknoloji olduğuna inanıyoruz ancak bunu uygularken iyi ve kötü yanlarını çok iyi bilmenin önemini de biliyoruz. Bu eğitim programında hedefimiz firmaların stratejilerine karar verecek kişilerin bu teknolojiyi iyi ve kötü yönleriyle çok iyi anlaması ve firmalarının bu alanda yapabilecekleri uygulamaları daha iyi planlayabilecek kadar bilgi sahibi olarak ayrılmaları.

Giriş eğitiminde dilin temellerinden bahsettikten sonra ileri seviye eğitimde Web3.js kullanarak ön yüzleri olan Serverless DApp (Decentralised Application) uygulamalarının nasıl tasarlanacağından ve Ethereum dünyası ile gerçek dünya arasında nasıl ilişki kurulacağından bahsediyoruz. 

Dilin detaylarını öğrendikten sonra kendi uygulamalarınızı Ethereum ile entegre etmek ve müşterilerinize bir web arayüzü sunmak istiyorsanız bu eğitimi kaçırmayın.

ETHEREUM & SOLIDITY - İleri Seviye